מלון בוטיק בטבריה

מלון בוטיק טבריה – מלון ברמה אחרת באמת

הקטגוריה של מלונות בטבריה מכילה בתוכה היצע עצום, ואפילו עולם שלם של מלונות, מכל הסוגים, בכל הגדלים, בעבור כל הקהלים ואפילו העונות.

בטח כאשר העיר טבריה הינה העיר היחידה בישראל אשר מכילה בתוכה אגם מים מתוקים, הלא הוא הכנרת, ובטח כאשר טבריה הינה עיר בעלת אינספור אטרקציות תיירותיות ברמה בינלאומית. 

מבחינת מספרים, העיר טבריה נהנית מכמות של כמה מאות אלפי תיירים בשנה, אשר ברובם הכמעט מוחלט מתארחים ולנים בבתי המלון בעיר. יחד עם זאת, מי שמעוניין להפוך את השהות שלו בטבריה לשהות בלתי נשכחת באמת, משכיר חדר אם מצעים ברמה גבוהה או סוויטה במסגרת של מלון בוטיק טבריה.

בטח כאשר מלון בוטיק בטבריה הינו מלון ברמה אחרת באמת. למען המחשה, להלן כל המאפיינים הבלעדיים אשר מבדילים בין מלון בוטיק טבריה לבין מלון רגיל בטבריה: ממוקם במקום שקט, מבודד, נעים ופסטורלי, בא לידי ביטוי בדמותו של מבנה בעל אדריכלות ועיצוב פנים ייעודיים, ייחודיים ומיוחדים, מאופיין במספר יחסית קטן של כמה עשרות חדרים, מציע תפריטים קולינריים ברמה הגבוהה ביותר ומאת שף, מספק שירות אורחים אישי ויוקרתי ועוד. 

בנוסף, מלון בוטיק בטבריה כלל לא מאופיין במחירים גבוהים ובלתי מושגים. לדוגמא, ולרוב, מלון בוטיק בטבריה מציע חדרים להשכרה ממחיר של כמה מאות שקלים ועד אלף שקלים. בתמורה, מלון בוטיק טבריה אכן מספק תמורה בלתי נשכחת, מה שכלל לא ניתן לומר על מלונות אחריםאו אולמות עיצוב גינות ורגילים. לא בכדי מלון בוטיק טבריה הפך למלון מבוקש ביותר בטבריה.

מלון בוטיק יהלום של מציע סוויטות יוקרה

מלון בוטיק בטבריה  עם נוף קסום לכנרת שרק איזור טבריה יכול לספק לבירורים נוספים על מלון בוטיק בטבריה צימרים יוקרתיים, אקסלוסיבי ויחיד במינו הכנסו עוד היום לאתר.

מחירים מפתיעים לחודשי החורף.


התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים:


050-8090101


או צרו קשר ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם כל הפרטים: