צימרים יוקרתיים למשפחות בגליל העליון

שלום, לכול המתארחים

הגענו ממרכז הארץ לישוב חד-נס שבצפון, כשהחלום שלנו היה לגור במקום בו נוכל להתעורר לנוף מדהים, לשקט ולשלווה, להתפנק ולפנק כמה שאפשר. צימרים יוקרתיים למשפחות בגליל העליון , הגיע הזמן ואכן התממש חלומנו .

אני שרית ובעלי מוטי מאירי יחד עם ארבעת ילדינו: יהלום, נוף, טוהר ודבש, חווים את החוויה הזאת מידי יום, וכן ,גם אתם תוכלו לחוות איתנו את החוויה היום יומית שאנו חווים וליהנות גם כן מהסוויטות המפנקות והמהממות הנקראות על שמות ילדינו והמאפיינות אותנו ואת ביתנו.

אז עכשיו אחרי שסיפרנו לכם קצת עלינו, נספר לכם  על הצימרים שלנו.צימרים יוקרתיים,  מה לא שמעתם? למי שעדיין לא שמע אל תגידו לא ידענו. צימרים יוקרתיים למשפחות בגליל העליון, תוכלו למצוא אך ורק ביהלום של נוף. צימרים יוקרתיים למשפחות בגליל העליון לאנשים שמחפשים משהו מיוחד שאין באף מקום אחר לאמצע ולסופי השבוע- חוויה מושלמת של רוגע ופסטורליות, טבע ובנייה מודרנית והכל במקום אחד שאין דומה לו.

יחס ומגע אישי זה שם המשחק ובהגיעכם למקום נשמח לקבל את פניכם בחום. מי שטרם חווה אירוח מושלם והתנסה לשווא במקומות אחרים יזכה למענה על כל הצרכים בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. צימרים יוקרתיים למשפחות בגליל העליון – החופשה המושלמת בשבילכם.

היכנסו לאתר הבית והתרשמו ממגוון החוויות והטיפולים שיש לנו להציע לכם.

שתהייה לכם חופשה חלומית

שרית ומוטי.

מחירים מפתיעים לחודשי החורף.


התקשרו עכשיו לקבלת פרטים נוספים:


050-8090101


או צרו קשר ונחזור אליכם בשעה הקרובה עם כל הפרטים: